Drone Kiralama

Drone Kiralama

Bu yazımızda ise genel bir tanım yaparak sizleri bilgilendirmek Drone Kiralama hizmeti almak isteyenler için fikir vermek istiyoruz. Her teknolojinin ülkemizde kolay yaygınlaşması gibi drone kullanımı da yeni bir teknoloji olmasına rağmen oldukça rağbet görmüştür. Peki nedir bu drone çekimi? Aslında bu sorunun cevabı sitemizde oldukça fazla vardır, her kullanım için detaylı olarak anlatımlar yapılmıştır.

Türkiye’mizin hemen her bölgesinde hava araçları ile çekim kullanılmaktadır. Bu çekimlerden bazıları ise şunlardır: Fabrika çekimleri, arazi ve arsa, düğün ve organizasyon, konser, belediye ve kurumsal hizmetler gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Drone Kiralama Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bu hizmetin birçok artısı bulunmaktadır. Eskiden bu tarz çekimler helikopter yardımı ile yapılmaktaydı. Büyük şirketler bu hizmetlerden yararlanarak tanıtımlarını yapabiliyorken küçük ölçekli firmalar ise bu tanıtım çalışması için yeterli kaynak ayıramıyorlardı. Şu an ise drone teknolojisi ile bu hizmete ulaşmak oldukça kolaydır. Dronelar 1 metre ve 300 metre arasında havada asılı durabildiklerinden bu işlemin maliyetini oldukça düşürmüştür. Herkesin elde edebileceği bir hizmet haline gelen havadan video çekimi için ilk artı ekonomik olmasıdır. Bir diğer artısı ise çekilen fotoğrafların veya videoların albenisinin çok yüksek olmasıdır. Sizlerde drone kiralama hizmeti alarak müşterilerinize daha geniş kapsamlı sunumlar yapabilir ve bu işten çok karlı çıkabilirsiniz.

Drone Kiralama Hizmeti Neleri Kapsar?

Drone kiraladığınız zaman sizin için bir adet drone, bir adet kamera ve bir adet gimbal tahsis edilecektir. Kameralar 4k Full HD çekim kapasitesine sahiptir. Gimbal ise görüntünün titremesini engelleyerek kameranın daha başarılı çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ekipmanları kullanmak üzere uzman bir drone pilotu ve fotoğrafçı size hizmet edecektir. İşlemin büyüklüğüne göre ekipman ve personel sayısı artabilmektedir.

Drone Kiralama Fiyatları Nedir?

Kiralama hizmeti için fiyatlandırma bazı hususlar göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Bu hususlar ise şunlardır; çalışma saati, personel sayısı, ekipman özellikleri ve kullanılan ekipman sayısı ve çekim yapılacak yerin uzaklığı göz önünde bulundurulmaktadır. Standart olarak minimum iki kişilik ekipler yönlendirmekteyiz fakat bu işinizin büyüklüğüne göre artış göstermektedir. Aynı şekilde ekipman içinde standartlarımız olduğu gibi işinizin hassasiyetine göre size özel planlar çıkartmamız mümkündür. Çalışma saati diyerek havada çekim yapılacak süre ve montaj süresi hesaplanmaktadır. Uzaklık için ise merkezimizden çekim yapılacak yeri gelirken harcadığımız süre ve yol masrafları dahil ederek hesaplama yapılmaktadır. Bu dört hususu toplayarak fiyatlandırma yapmaktayız. Bu konuda en net fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanmakta olduğumuz son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadromuz ile sizlere bu hizmeti vermek isteriz. Sizlerde bu alanda en iyi hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde hizmetimiz ile ilgili birçok konu bulunmaktadır. Bu içerikleri de inceleyerek daha çok fikir sahibi olabilir referanslarımızı göz atarak nasıl bir hizmet verdiğimizi daha net görebilirsiniz.

gursel

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir