Tanıtım Filmi

Bütün reklam seçenekleri arasında baktığımız zaman tanıtım filmi bir adım önce çıkmaktadır. Bu hizmet ile müşterilerinize tüm detaylarınızı ve özelliklerinizi diğerlerine göre daha rahat anlatabilirsiniz. Bu sebep ile bu hizmetin geri dönüşü çok daha hızlı olmaktadır. Hemen her sektör için geçerli olan reklam çalışmasıdır. Firmalar bu imkânı oldukça fazla kullanmaktadır. Ürün tanıtımı ve hedef kitleyle etkileşim alanında en iyi hizmetlerden birisidir. Bu sebeple firmalara tarafından rağbet görmektedir.

Bizde sizlere bu hizmetten nasıl faydalanabileceğinizi anlatmak istiyoruz. En iyi hizmeti nasıl alabilirsiniz. Başarılı bir çalışma için neler yapılmalıdır gibi sorulara konumuz içerisinde sizlere teker teker anlatıyor olacağız.

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir

Çekilecek film için farklılıklar gösterse de genel olarak bir programa sadık kalınmaktadır. Ürün tanımı mı yoksa tanıtım filmi mi çekilecek buna karar verilmelidir. Tek ürün tanıtımları için konsept çekimleri oldukça önemlidir. Genel bir tanıtım çekiminde ise daha kapsamlı araştırmalar gereklidir. Bu araştırmalara firmanın yaptığı işe göre şekillenmektedir

Ürün üretimi yapan firmalar için ürünün genel özellikleri hedef kitle hakkında araştırma ve ürünü son alıcı ili buluşturabilmek için yapılması gerekenler araştırılmaktadır.

Hizmet sektöründe yer alan firmalar için ise hizmetin detayları ve bu hizmeti inşalara nasıl sunabileceğimizi düşünür buna göre bir yol çizeriz.

Bu hizmeti almaya başladığınızda yukarıda ki araştırmaları işin en başında yapılmalı ve buna göre bir planda ilerlemelidir. Sonrası için kullanılan ekipmanlar ve işi yapacak ekibin başarısı oldukça önemlidir. İyi planlanmış, uzman bir kadronun yapacağı bir çalışma ile çok başarılı çalışmalar çıkacaktır.

Şirket Tanıtım Filmi Nedir

Bu konuyu sizlere detaylı olarak anlatarak bilinçlendirmek istiyoruz. Be sebeple ilk adım olarak reklam nedir sorusuna cevap bulacağız. Reklam tanıtım yapmaktır. Yaptığınız işin verdiğiniz hizmetin insanlara bildirilme biçimidir. Bu işin bazı püf noktaları vardır, her reklam başarılı olamaz dikkat edilmesi ve iyi tespit edilmesi gerekir. Şirket tanıtım filmi de bir reklam çalışması olduğundan başarılı olmak için iyi analiz edilmesi ve hedef kitli belirlenmesi gerekir. Reklam çalışmaları için yapılan istatistik çalışmaları reklamların geri dönüş oranı olarak yüzden 10 demektedirler. Bu iyi bir orandır, 100 kişinin gördüğü reklamdan 10 kişi size geri dönüş yapacaktır. Böylece reklam için ayırdığınız miktardan daha fazla kar edeceğinizden bir sonraki reklam çalışmanızda daha yüksek sayılara ulaşarak daha yüksek geri dönüşler alabilirsiniz. Böylece reklam çalışmaları ile şirketinizi daha kolay büyütebilir daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Yukarıda anlattığımız istatistik çalışmaları reklamlar içerisinde en yüksek dönüşün tanıtım filmi uygulamalarında olduğunu da belirtmektedir. Bu hizmetten yararlanmak sadece kendi başına yeterli olmayacaktır. Mümkünse bu alanda en iyi hizmeti almanız için sektör araştırması yapılarak, hedef kitle tespiti yapılmalı buna göre tanıtım filminizi çekilmelidir.

Kaliteli Şirket Tanıtım Filmi Nasıl Olmalıdır?

Bu konuyu ayrı bir başlık olarak incelemek daha faydalı olacaktır. Bu hizmetin başarılı olması için analiz ve tespitin çok önemli olduğundan bahsetmiştik şimdi bu konuların nasıl yapıldığını anlatacağız. Ne firması olduğunuz ne kadar kurumsal olduğunuz ve kimlere hitap ettiğinizi tespit edebilmek için sektör analizi yapan arkadaşlarımız sizi ve sektördeki yerinizi tespit ederek hedef kitlenize ulaşırlar. Bu tespit çok önemli olduğu gibi yapılmak zorundadır. Hedef kitlenizi iyi bilirseniz onlara ulaşmanız daha rahat olacaktır. Bu alanda araştırmalara yaparak toplanan materyal bilgiler tanıtım filmi içinde programlı olarak kullanılacak ve başarılı bir proje ortaya çıkartılacaktır. Aksi takdirde gelişi güzel şekilde verilen bir hizmet amacına ulaşmadığı gibi sizin vakit ve ticari kayıptan başka bir şey olmayacaktır.

Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetimizde tam olarak yukarıda anlattığımız gibi detaylı ve araştırma yoğunluklu bir hizmet vermekteyiz. Bunlara ek olarak teknolojik olarak en iyi ekipmanlara, çok başarılı çalışma arkadaşlarına sahibiz. İstediğiniz alanda çalışmalar yapabilir şirket tanıtım filmi konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Aklınıza takılan başka bir sorun varsa bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Tanıtım Filmi Fiyatları

İlk olarak bu hizmetin ne olduğundan bahsetmek istiyoruz. Tanıtım filmi neden çekilmeli, bu hizmetten kimler faydalanmalı gibi sorularınız varsa bunlara bu konumuzda cevap vereceğiz. Tanıtım filmi dediğimizde aslında büyük bir hizmetten bahsediyoruz. Bir ürününüzü veya şirketinizi bu hizmet ile halka sunabilirsiniz. Halka sunmaktan öte hedef kitlenizi belirleyerek onlara özel olarak çalışma yaptırmak daha güzel sonuç verecektir. Bu sebeple bu hizmeti gelişi güzel yapmak değil de tüm adımları hesaplayarak yapılması en iyi sonucu verecektir. Bizde sizlere bunun nasıl başarabileceğinizi anlatacağız.

Tanıtım Filmi Planlaması

Hemen her şey, her firma için tanıtım filmi güzel planlama yapıldığı taktirde sonuç verecektir. Bunun için sektör araştırması ve hedef kitle tespiti çok önemlidir. Biz sizlere küçük bir planlama örneği sunarak bunun nasıl yapıldığını göstermek istiyoruz. Bu örneğimizde üretim yapan bir şirketi ele alacağız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her alanda kullanılabilmektedir. Biz örneklendirmek amacı ile şirketler tanıtım filmi konusunu ele alacağız.

Üretim yapan bir şirketiniz var ve görüşme talep ettiniz. İlk olarak reklam alanında uzman arkadaşlarımız sizi dinleyerek işinizin detaylarını incelemektedir. Fabrikanızı gezerek üretilen ürünleri ve çalışmalarınızı gözlemlemektedir. Bu işlem bittikten sonra hummalı bir araştırma işlemi başlar. Çalışanlarımız bu sektörü detaylı olarak analiz ederek ürünlerinizi ve hedef kitlenizi tespit ederler. Film çekim işlemine gelmeden önce çekimde kullanılacak ürünler hedef kitle göze alınarak tespit edilir. Üretim tesisleri filmde nasıl gösterilecek hangi açı uygun olur belirlenmesi yapılır. Üretim yeriniz drone çekimi ile çekilecekse aynı işlemler bunun içinde uygulanır ve genel bir program hazırlanır. Tanıtım filmi planlaması bittiğinde artık o firmanın çekimi başlayabilir. Böylece çekim aşamasında hiçbir aksilik olmadan en doğru hizmeti alabilirsiniz.

Tanıtım Filmi Fiyatlandırması

Fiyatlandırma işten işe farklılıklar göstermektedir. Arzu ederseniz size bu farkların esas sebebini anlatarak bu konuda da bilgi vermek isteriz. Öncelikle ürün tanıtımı yoksa tanıtım filmi mi? Yukarıda anlattığımız bilgilerde de olduğu gibi ikisi için harcanan zaman ve efor farklı olduğundan fiyatlandırması da farklılıklar göstermektedir. İkinci olarak ekipmanlar alacağınız fiyatı etkilemektedir. İşinize özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Buda doğal olarak toplam fiyatı etkilemektedir. Üçüncü fiyat kriteri ise size hizmet verecek olan personel sayısıdır. İşinizi için ne fazlası ne de eksiği tam olarak olması gerektiği kadar personel size sevk edilmelidir. Bu işlemde maliyeti etkilemektedir. Son olarak çekim alanının merkezimize uzaklığına bakılmaktadır. Yol masrafları ve zaman göze alınarak hesaplanmaktadır. Bu 4 kriteri bir araya getirdiğimiz zaman tam olarak alacağınız hizmetin bedelini ortaya çıkartabiliriz.

Yukarıda sizlere tanıtım filminin nasıl çekildiğini, hedef kitle araştırmalarının nasıl yapıldığını ve ihtiyacınızı nasıl karşılayacağınızı anlattık. tanıtım filmi fiyatlandırması için net bir şeyi neden söyleyemediğimizi ama fiyatlandırmanın nasıl yapıldığını adım adım anlattık. Bu alanda uzmanlaşmış ekibimiz ile çalışmak ve başarılı tanıtım filmleri çektirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam çalışmalarının her bir türü sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Biz ise sizlere bu yazımız ile Şirket tanıtım filmi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu konuyu seçmemizin en önemli nedeni bu hizmetin geri dönüşü çok daha iyi olduğundan ve şirketinizi daha kurumsal gösterdiğindendir. Bu hizmetin tüm detaylarına aşağıdan ulaşabileceğiniz gibi arzu ederseniz bizimle iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz.

Tanıtım Filmi Fiyatları

Konumuzda sizlere bu hizmeti detaylı olarak anlattığımızı düşünüyoruz. Peki işlem için kaç para ödenmelidir. Tanıtım filmi fiyatları ne kadardır? Gibi sorularınız varsa onlara da cevap vermek isteriz. Bu işlemin hiçbir zaman net fiyatı olması mümkün değildir. Yukarıda da anlattıklarımızdan da çıkartılacağı gibi her işin kendisine özgü farklılıkları vardır. Ama sizlere gene de bu işlemin fiyatının nasıl hesaplandığını anlatarak bu konu hakkında fikir verebiliriz.

Fiyatlandırma aşamaları 4 kısımdan oluşmaktadır. İlk olarak sizin işiniz için ekipte çalışan işçi sayısı baz alınmaktadır. Bir diğer etken olarak kullanılan tüm ekipmanlar göze alınır. Ekipmanlar işten işe değişebilmektedir. Yukarıda gene bahsetmiştik. Bazı çekimlerde drone kullanılırken bazılarında kullanılmamaktadır. Bu gibi ekipman farklılıkları fiyatı doğrudan etkilemektedir. Üçüncü ve en önemli kısım hedef kitle araştırmasıdır. Bu iş içinde sektör analizlerinizi uzman çalışanlarımız yaptığından bu konuda harcadıkları zaman fiyatlandırmayı doğrudan etkilemektedir. Son olarak da çekim sahasının zorluğu ve merkeze olan uzaklığı bu alanda geçirilen süre hesaplanmaktadır. Bu gibi detaylara bakılarak en uygun fiyatlandırma çıkartılacaktır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.