Drone Çekimi

Drone Çekimi alanında profesyonel bir şekilde hizmet veren Bidea olarak sizlere vermekte olduğumuz hizmetlerimizden bir tanesi olan drone çekimi hizmeti konusunda bilgi vermek istiyoruz. Drone Çekimi konumuz ile merak ettiğiniz tüm detayları sizlere anlatarak alacağınız Drone Çekimi hizmeti hakkında bilgi vermek isteriz. Drone Çekimi konusunda bilmeniz gereken en önemli iki husus vardır. Birinci kısım çekim yapılacak drone ve kayıt yapacak olan kamera bu iki ekipmanı aynı başlık altında inceleyeceğiz. İkinci kısım ise kurgu ve montaj yani uzman kadro olarak inceleyeceğimiz kısımdır. Drone Çekimi konumuzun devamında iki konuyu ve teknik bilgilerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Drone Çekimi Örnekleri

Drone Çekim Kalitesi

Bildiğiniz gibi drone çekimi için sadece bir drone yeterli olmayacaktır. Drone Çekimi esnasında uzman kişiler tarafından taşınacak olan birde kamera gerekmektedir. Biz vermiş olduğumuz bu hizmette sürekli olarak güncel teknolojiyi takip ederek en iyi hizmeti vermeyi hedefleriz. 4k Full HD teknolojisi ile çekim yapmaktayız. Hava araçlarımız içinde durum bu şekilde olup en güncel olanlar kullanılmaktadır. Ekipmanlarımıza ek olarak kadromuzda çalışan alanında uzman yetkin iş arkadaşlarımız ile almış olduğunuz Drone Çekimi hizmetinin karşılığını sonuna kadar vermekteyiz.

Drone Çekimi hizmetimiz ile sizlere en iyi hizmeti en uyguna vermek istediğimizi tekrar belirtmek isteriz. Siparişinizden sonra drone çekimi yapılacak yeri incelemek için ekimiz gelecek ve bölge incelenecektir. Daha sonra keşif uçuşları ile birlikte bölge tam olarak tanınacak ve en güzel alanlar belirlenecektir. Bu şekilde çalıştığımız için gerçek drone çekimi yapılırken herhangi bir sürpriz ile karşılaşmayız.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak drone çekim hizmeti almak için bizlere başvurmayı kesinlikle unutmayınız.

Drone Çekim Fiyatları

Fiyatlardan hemen önce sizlere ne gibi işleriniz ve etkinlikler için drone ile kayıt sistemini kullanırsanız, sizin için daha faydalı olur onlardan bahsetmek istiyorum. Bu kayıt sisteminin en yaygın olarak kullanım şekli düğün organizasyonlarıdır. Teknolojinin bu noktaya evirilmesi ile artık hemen herkes bu hizmetten faydalanmaktır. Tabi ki bununla kısıtlı olmamakla beraber fabrika tanıtımlarında, okul tanıtımlarında, emlak ve gayrimenkul ilanı veya sunum için olmak üzere aklınıza gelebilecek her alanda kullanım hizmetimizden faydalana bilirsiniz. Belediyeler başta olmak üzere kurumsal alanda da bu hizmeti kullanan kurumlar vardır. Yaşadığınız kentin kuş bakışı drone ile kayıt edilmesinin seyir keyfi oldukça yüksek olacaktır. Peki anlattığımız bu drone çekim fiyatları neye göre değişir, hizmet fiyatları ne kadardır.

Bu hizmet için fiyat vermeden önce bazı kriterler vardır. Örneğin; kayıt süresi, kayıt için kullanılacak ekipmanlar ve özellikleri, çekim yapılacak yerin kilometre olarak uzaklığı ve yakınlığı fiyatlandırma da esas rolü oynamaktır. Bu gibi temel faktörler esas alınarak fiyatlandırma ortaya çıkacağından net bir fiyat belirtmek biraz zor olmaktadır. Bunun için iletişime geçmeyi unutmayın.  Yine de şunu bilmenizi isteriz ki eski tip kayıt sistemine nazaran drone çekimi ile yapılan kayıt sisteminin daha modern olmasının yanına daha da uygun olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Her teknolojinin ülkemizde kolay yaygınlaşması gibi drone kullanımı da yeni bir teknoloji olmasına rağmen oldukça rağbet görmüştür. Peki nedir bu drone çekimi? Aslında bu sorunun cevabı sitemizde oldukça fazla vardır, her kullanım için detaylı olarak anlatımlar yapılmıştır. Bu yazımızda ise genel bir tanım yaparak sizleri bilgilendirmek drone çekimi ve drone kiralama hizmeti almak isteyenler için fikir vermek istiyoruz.

Türkiye’mizin hemen her bölgesinde hava araçları ile drone çekimi yapılmaktadır. Bu drone çekimlerden bazıları ise şunlardır: Fabrika drone çekimleri, arazi ve arsa, düğün ve organizasyon, konser, belediye ve kurumsal hizmetler gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Nedir Bu Drone Çekimi?

Drone çekimi hizmetinin birçok artısı bulunmaktadır. Eskiden bu tarz çekimler helikopter yardımı ile yapılmaktaydı. Büyük şirketler bu hizmetlerden yararlanarak tanıtımlarını yapabiliyorken küçük ölçekli firmalar ise bu tanıtım çalışması için yeterli kaynak ayıramıyorlardı. Şu an ise drone teknolojisi ile drone çekimi hizmetine ulaşmak oldukça kolaydır. Dronelar 1 metre ve 300 metre arasında havada asılı durabildiklerinden bu işlemin maliyetini oldukça düşürmüştür. Herkesin elde edebileceği bir hizmet haline gelen hava çekimi için ilk artı ekonomik olmasıdır. Bir diğer artısı ise çekilen fotoğrafların veya videoların albenisinin çok yüksek olmasıdır. Sizler de drone kiralama hizmeti alarak müşterilerinize daha geniş kapsamlı sunumlar yapabilir ve bu işten çok karlı çıkabilirsiniz.

Drone Kiralama

Drone kiraladığınız zaman sizin için bir adet drone, bir adet kamera ve bir adet gimbal tahsis edilecektir. Kameralar 4k Full HD çekim kapasitesine sahiptir. Gimbal ise görüntünün titremesini engelleyerek kameranın daha başarılı çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ekipmanları kullanmak üzere uzman bir drone pilotu ve fotoğrafçı size hizmet edecektir. İşlemin büyüklüğüne göre ekipman ve personel sayısı artabilmektedir.

Drone Kiralama Fiyatları

Kiralama hizmeti için fiyatlandırma bazı hususlar göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Bu hususlar ise şunlardır; çalışma saati, personel sayısı, ekipman özellikleri ve kullanılan ekipman sayısı ve çekim yapılacak yerin uzaklığı göz önünde bulundurulmaktadır. Standart olarak minimum iki kişilik ekipler yönlendirmekteyiz fakat bu işinizin büyüklüğüne göre artış göstermektedir. Aynı şekilde ekipman içinde standartlarımız olduğu gibi işinizin hassasiyetine göre size özel planlar çıkartmamız mümkündür. Çalışma saati diyerek havada çekim yapılacak süre ve montaj süresi hesaplanmaktadır. Uzaklık için ise merkezimizden çekim yapılacak yeri gelirken harcadığımız süre ve yol masrafları dahil ederek hesaplama yapılmaktadır. Bu dört hususu toplayarak fiyatlandırma yapmaktayız. Bu konuda en net fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanmakta olduğumuz son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadromuz ile sizlere bu hizmeti vermek isteriz. Sizlerde bu alanda en iyi hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde hizmetimiz ile ilgili birçok konu bulunmaktadır. Bu içerikleri de inceleyerek daha çok fikir sahibi olabilir referanslarımızı göz atarak nasıl bir hizmet verdiğimizi daha net görebilirsiniz.