Bidea
bidea

drone çekimi

Dijital dünyada reklamcılık sektörünün öne çıkan araçlarından olan drone cihazları ile havadan çekim, gelişen teknolojinin rekabet yarışı için sunduğu bir fırsat olarak değerlendirilirken; yüksek teknoloji donanımlarımızla 4K kalitesinde videolar ve 40 megapiksel kalitesinde fotoğraflar ile, bir adım öne çıkma vakti!

İnşaattan eğlence sektörüne, fabrikalardan depolara kadar çeşitli alanlarda eşsiz görüntüleri ortaya çıkaran drone ile hava çekimi, araç takibi gerektiren çekimler ile dizi, film, klip ve belgesel çekimlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan alternatifler arasında…

sonişlerimiz

cihazlarımız

Sivil Havacılık Kayıtlı, tüm uçuş izinleri alınmış ve eğitimli pilotlarımızla drone çekimi hizmeti verdiğimiz ekipmanlarımız.

Fenerbahçe Spor Kulübü Dilek Grup TRT Belgesel Emlak Konut Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

drone çekimi

Medyanın sanallaşmasıyla birlikte, kitlelerin ürün ve hizmetlere olan ulaşımı çok daha artarken, bu artış hizmette ve reklamda rekabetle birlikte kaliteyi de arttırdı. Televizyonların yanı sıra hemen herkesin elinde bulunan akıllı telefon, tablet ve bilgisayarların internetle buluşmasıyla girilen çağ, fotoğraf ve video çekiminin yanında izlenmesini de artırdı. Bu artışın doğal sonucu olarak hitap ettiği kitleye etkileşimi daha yüksek yayınlarla ulaşmak isteyen kurumsal firmalar, markalar ve işletmelerin yeni gözdesi drone çekimi olarak bilinen havadan fotoğraf ve video kayıt alınmasını sağlayan araçlar oldu. Uzaktan kontrol edilen ve pilotsuz hava aracı anlamına gelen drone (dron) cihazlarına monte edilen kayıt cihazlarıyla, farklı bakış açılarının sağlandığı ve daha panoramik görüntülerin elde edildiği fotoğraf ve video çekimlerinin profesyoneller ellerce yapılması ise bir tık veya bir telefon kadar uzağınızda…

havadan çekim

İlgi alanımıza girsin veya girmesin karşımıza rastgele çıkan bir fotoğraf veya video havadan çekim tekniği ile çekilmişse, bir süreliğine bile olsa sunulan açı ve görsel kalite dolayısıyla ekrana kilitlenmemize neden olabiliyor. Böylece şu kaçınılmaz gerçek ortaya çıkıyor: Eğer ulaşmaz istediğimiz kitleyle doğru iletişim kurmak istiyor ve daha etkileyici bir iz bırakmak istiyorsak, drone araçları ile yapılacak olan havadan çekim, bizi birkaç adım ileriye taşımak için elzem bir taktik ve teknik olabilir. Havadan çekim, reklam sektöründe olduğu kadar büyük projeler için hazırlanacak olan sunumlar, eğlence sektörü, düğünler, kalabalıkları içeren sosyal aktiviteler, araç takipleri, dizi, film, klip veya belgesel çekimleri için de sıklıkla başvurulan ve rağbet gören bir çalışma alanı olarak karşımıza çıkıyor.

havadan fotoğraf çekimi

Dünyanın gözde şehirlerinden olan ve Türkiye’nin de tabir-i caizse sosyolojik ve kültürel başkenti diyebileceğimiz İstanbul’u, görsel bir şölen tadında anlatan yüzlerce, binlerce fotoğraf arşivlerde yerini almışken drone çekimi ile tepeden fotoğraflanan İstanbul’un bize anlattığında çok daha farklı hisler bulabiliyor, yaşayabiliyoruz. Bu, İstanbul’da olduğu gibi, ülkemizin güzide şehirlerinden Ankara, İzmir başta olmak üzere Bursa, Kocaeli veya Diyarbakır, Gaziantep için de drone çekim farkının ortaya çıkardığı lezzetin evrenselliğini koruyor. Makro bazda bu şekilde ifade edebileceğimiz drone ile havadan fotoğraf çekimi, mikro olarak işletmeler, fabrikalar, depolar, inşaatlar, düğünler, sahneler ve akla gelebilecek olan tüm enstantaneler için de aynı hazzı verebiliyor.

havadan video çekimi

Televizyon, dolayısıyla video kültür ve alışkanlığının hakim olduğu ülkemizde, tüm sanal ağlar ve sosyal mecralarda en çok ilgi çeken ve rağbet gören içerikler videolar olarak yerini alıyor. Sunacağınız video içeriğini bir adım daha plana çıkarabilmek için de havadan video çekimi bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. İzlenme keyfinin yanı sıra kullanıcı deneyimi açısından da, daha görülmeye değer detayların sergilenebilmesi açısından, tıpkı havadan fotoğraf çekiminde olduğu gibi benzer alanlar ve sektörler için havadan video çekiminin bir fırsat ve avantaj olduğunu unutmamak gerekiyor

drone çekimi fiyatları

stanbul ve ilçeleri başta olmak olmak üzere İstanbul’u çevreleyerek bütünleşen Düzce, Sakarya, Tekirdağ, Çanakkale, Yalova, Balıkesir gibi şehirlerimiz; Ankara, İzmir, Eskişehir gibi metropol kentlerimiz; Bursa, Kocaeli, Gaziantep, Kayseri, Adana gibi sanayi şehirlerimiz, Aydın, Antalya, Muğla, Mersin gibi turistik; Trabzon, Ordu, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Hatay gibi doğasıyla büyüleyen ve kültürel çeşitliliğe sahip kentlerimiz ile isimlerini sayamadığımız diğer illerimizde verdiğimiz drone ile havadan video ve fotoğraf çekimi hizmetini sizlerin beğeni ve kullanımına sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ürün, hizmet, sunum veya kişisel kullanımınız için tasarladığınız çekimleri, son sistem cihazlar ve videoda 4K, fotoğrafta 40 megapiksel çıktıları aldığımız yüksek kaliteli görüntüleri, en ideal kurgu ve montajların ile birlikte tüm düzenleme ve dokunuşları yaparak sizlere sunuyoruz. Başından sonuna kadar gözünüz arkada kalmayacak şekilde teslim edeceğiniz projelerinizin fiyatlandırması için İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek 0549 736 36 37