Web Tasarım

Kelime anlamı ile tam örtüsmese de bir web sitesinin baslangıcından bitigine kadar olan sürec olarak bilinmektedir.. Aslında altyapısında bir çok alt baslık mevcuttur.Web Tasarım projenin sadece arayüzü yani ekrana yansıyan görünümüdür. Kullanılan teknolojiler, web sitesinin barındıgı alan, barındıgı alanı kapsayan cihaz, cihazın kullandıgı isletim sistemi, veritabanı ve en önemlisi arkaplanda çalısan yazılımı, bunlar çogu kisi tarafından bilinmese de isini ciddiye alan ajanslar tarafından önemsenir. Tasarım çok önemli evet! ama en az tasarım kadar önemli diger konu ise altyapı oldugunu unutmamalıyız.

{altyapı}

Çok sevdigimiz canımız cigerimiz biadmin içerik yönetim sistemini php ve mysql isbirligi ile hazırladık. Web sitelerinizi cep telefonu ve tabletlerden de yönetebilmeniz için panel tasarımımızı responsive olarak düzenledik. Bunun yanında jquery, ajax, javascript gibi ek yazılımlardan da faydalandık. {nasıl tasarlıyoruz ?} Sitenizin arayüz tasarımını hazırlarken isletmenizin kurumsal kimligi bizim için çok önemli bunun sebebi ise kullanılan renkler veya amblem olusturulurken esinlendiginiz metaryaller, logonuzdaki çizgiler bize yol gösterici oluyor. Ayrıca isletmenizin hitab ettigi kisi veya kurumlar, ürettiginiz ürünleriniz veya verdiginiz hizmet tasarım asamasında bizim en büyük yardımcımız oluyor. Biz de bahsettiklerimizin tamamını ele alarak isletmenizi en iyi yatsıtacak tasarımı olusturmaya çalısıyoruz. Tabi tasarım olusurken günümüz teknolojilerine ayak uydurmasını, kullanılan yazı fontlarının bütünlügü ve uyumunu, tüm cihaz ve tarayıcılara uyumlu çalısmasını ve en önemlisi modaya ayak uydurmasını da saglıyoruz. Tarih öncesi tasarımlara karsıyız ve savasacagız.

{içerik yönetim sistemi}

Web sitenizi profesyonellik gerektirmeyen bir yönetim paneli ile yönetebiliyorsunuz. Yönetim panelimiz ile web sitenize sadece bir kullanıcı adı ve sifre ile giris yaparak yazılar, fotograflar, videolar ekleyebilir veya mevcut içerikleri düzenleyip silebilirsiniz. ıçerik yönetim sistemimiz ekibimizce kodlanmıs ve yapımı asamasında tüm müsterilerimizin rahat kullanımı göz önüne alınmıstır. Karmasadan uzak olması kullanımı oldukça kolaylastırıyor. Ayrıca projeniz tamamlandıgında ekibimizden ilgili kisi sizinle irtibata geçerek yönetim panelinin kullanımı konusunda gerekli egitimleri veriyor.

Hizmetlerimiz

Bidea Blog

İletişim

0216 222 00 50

iletisim@bidea.com.tr

@bideacomtr