Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir

Bütün reklam seçenekleri arasında baktığımız zaman tanıtım filmi bir adım önce çıkmaktadır. Bu hizmet ile müşterilerinize tüm detaylarınızı ve özelliklerinizi diğerlerine göre daha rahat anlatabilirsiniz. Bu sebep ile bu hizmetin geri dönüşü çok daha hızlı olmaktadır. Hemen her sektör için geçerli olan reklam çalışmasıdır. Firmalar bu imkânı oldukça fazla kullanmaktadır. Ürün tanıtımı ve hedef kitleyle etkileşim alanında en iyi hizmetlerden birisidir. Bu sebeple firmalara tarafından rağbet görmektedir.

Bizde sizlere bu hizmetten nasıl faydalanabileceğinizi anlatmak istiyoruz. En iyi hizmeti nasıl alabilirsiniz. Başarılı bir çalışma için neler yapılmalıdır gibi sorulara konumuz içerisinde sizlere teker teker anlatıyor olacağız.

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir

Çekilecek film için farklılıklar gösterse de genel olarak bir programa sadık kalınmaktadır. Ürün tanımı mı yoksa tanıtım filmi mi çekilecek buna karar verilmelidir. Tek ürün tanıtımları için konsept çekimleri oldukça önemlidir. Genel bir tanıtım çekiminde ise daha kapsamlı araştırmalar gereklidir. Bu araştırmalara firmanın yaptığı işe göre şekillenmektedir

Ürün üretimi yapan firmalar için ürünün genel özellikleri hedef kitle hakkında araştırma ve ürünü son alıcı ili buluşturabilmek için yapılması gerekenler araştırılmaktadır.

Hizmet sektöründe yer alan firmalar için ise hizmetin detayları ve bu hizmeti inşalara nasıl sunabileceğimizi düşünür buna göre bir yol çizeriz.

Bu hizmeti almaya başladığınızda yukarıda ki araştırmaları işin en başında yapılmalı ve buna göre bir planda ilerlemelidir. Sonrası için kullanılan ekipmanlar ve işi yapacak ekibin başarısı oldukça önemlidir. İyi planlanmış, uzman bir kadronun yapacağı bir çalışma ile çok başarılı çalışmalar çıkacaktır.

Tanıtım Filmi Fiyatlandırması

Fiyatlandırma işten işe farklılıklar göstermektedir. Arzu ederseniz size bu farkların esas sebebini anlatarak bu konuda da bilgi vermek isteriz. Öncelikle ürün tanıtımı yoksa tanıtım filmi mi? Yukarıda anlattığımız bilgilerde de olduğu gibi ikisi için harcanan zaman ve efor farklı olduğundan fiyatlandırması da farklılıklar göstermektedir. İkinci olarak ekipmanlar alacağınız fiyatı etkilemektedir. İşinize özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Buda doğal olarak toplam fiyatı etkilemektedir. Üçüncü fiyat kriteri ise size hizmet verecek olan personel sayısıdır. İşinizi için ne fazlası ne de eksiği tam olarak olması gerektiği kadar personel size sevk edilmelidir. Bu işlemde maliyeti etkilemektedir. Son olarak çekim alanının merkezimize uzaklığına bakılmaktadır. Yol masrafları ve zaman göze alınarak hesaplanmaktadır. Bu 4 kriteri bir araya getirdiğimiz zaman tam olarak alacağınız hizmetin bedelini ortaya çıkartabiliriz.

Yukarıda sizlere tanıtım filminin nasıl çekildiğini, hedef kitle araştırmalarının nasıl yapıldığını ve ihtiyacınızı nasıl karşılayacağınızı anlattık. tanıtım filmi fiyatlandırması için net bir şeyi neden söyleyemediğimizi ama fiyatlandırmanın nasıl yapıldığını adım adım anlattık. Bu alanda uzmanlaşmış ekibimiz ile çalışmak ve başarılı tanıtım filmleri çektirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

gursel

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir