Bidea
bidea

web tasarım

Sanal dünyadan öte yeni bir reel yaşam standardı haline gelen internet dünyasına atılacak ilk adımda yanınızda olmak; hitap edeceğiniz kitleye, tasarımıyla keyifli bir kullanıcı deneyimi sunmanın yanı sıra keşfedilebilirliğinizi önceleyerek arama motorlarına dost bir altyapıda web tasarımı çözümleri sunmak için buradayız.

süreç nasıl ilerliyor

Tasarımını yapmamızı talep ettiğiniz ürün, hizmet, marka veya kişisel sayfanızı, kullanıcıya optimum seviyede ulaştırabilmek için kurumsal kimliğinizi almak ve anlamakla çalışmaya başlıyoruz.
Sektörde yer alan rakip firma veya markaları ve web sitelerini araştırarak geniş kapsamlı bir analiz çıkarıp, öne çıkması ve vurgulanması gereken detayları tespit ediyoruz.
Bunların yanında, web sitenizde görmek istediğiniz, yayınlanmasını istediğiniz içerikleriniz varsa fotoğraf, video, metin olarak sizden alabileceğimiz gibi ana temasını paylaştığınız takdirde, onayınıza sunarak içerik hazırlıyoruz.
Sizi ve işinizi tanıyacak kadar yeterli bilgi ve veriye sahip olduğumuza göre, çıktı almaya başlayabiliriz. Kurumsal kimliğiniz, istekleriniz, sektör ve rakip analiz sonuçları doğrultusunda, web tasarımda kullanılan hem kullanıcı deneyimi açısından en iyi hem de internet sitesi tekniği anlamında optimize edilmiş, kullanımı kolay, etkileyici ve görselliğin doruk noktada olduğu tasarımı hazırlıyoruz.
Hazırladığımız tasarıma, içeriklerinizi de ekleyerek “internet sitesinin son hali” tadında aldığımız çıktıyı onayınıza sunarak, aldığımız geri dönüşlerin ardından yeniden düzenlemeleri yapıp, en ince ayrıntısına kadar kodlamamızı gerçekleştiriyoruz.
Her şey hazır olduğuna göre temin etmiş olduğunuz domain ve hosting (yoksa ve talep etmeniz halinde burada da yanınızdayız) vasıtasıyla 48 saatlik deneme süresi belirlediğimiz demo yayınını başlatıyoruz.
Bu zaman zarfında olağan akışın gözetimi ve kontrolünü sağladığımız gibi meydana sorunlar olduğu takdirde gerekli müdahaleyi yaparak kusursuz bir kullanıcı deneyimi için, internet sitenizin yönetimini sizlere, tıklama keyfini de kullanıcı ve müşteri adaylarınıza bırakıyoruz.