Hava Çekimi

Son dönemde oldukça fazla rastladığımız havadan video ve fotoğraf çekimleri artık bir çok reklam filmi, klip, sinema filmi veya şirketlerin tanıtım filmlerinde karşımıza çıkmakta. Hava çekimi profesyonel cihazlar, profesyonel pilotaj ve en önemlisi iyi bir yönetmen ile başarılı sonuçlar vermektedir.Biz, kendi bünyemizde bulunan ve tüm projelere uygun olarak topladığımız ekipmanlarımız ile hava çekimi hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız. Ekibimiz başarılı bir çok projeye imza atmış ve tüm Türkiye'de adından söz ettirmiştir. Şirketlere tanıtım filmi olarak hava çekimi hizmeti de vermekteyiz.

Tanıtım filmlerinde işletmenin havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi ve 360 derece sanal tur gibi hizmetler verilmekte ve istenildiği takdirde montajı da yapılmış şekilde teslim edilmektedir. Komple tanıtım filmi hizmeti almakla birlikte sadece hava çekimi için de bizi tercih edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema Filmi Hava Çekimi Dizi ve sinema çekimlerinde mevcut yönetmen ile koordineli olarak çalışan ekibimiz isteklerinizi kusursuzlukla yapabilmektedir. Havadan araç takibi, havadan oyuncu takibi, havadan tekne takibi gibi oldukça zor olan ve çok fazla dikkat gereken projeleri büyük titizlik ve dikkatle başarıya ulaştırabilmekteyiz.

Ekipman olarak alanında teknoloji ve sağlamlık bakımından ilk sırada yer alan DJI firmasının ürünlerini kullanmaktayız. Ekipmanlarımızın listesi aşağıda verilmiştir.

DJI S1000

DJI INSPIRE 2

Canon 5D Mark III

Canon 7D

Drone ile foto?raf çekimi

Dronelarımızın üzerinde yüksek çözünürlüklü (HD ve 4K) çekim yapabilen cameralar bulunmaktadır. Kusursuz görüntüyü elde edebilmek adına sürekli güncellenen cihazlar?m?zla gündüz veya gece en iyi fotoğrafı alabilmekteyiz.

Drone ile video çekimi Hd ve 4k video çekebilen üstün performanslı cameralarımız ile şuan bir çok televizyonun bile desteklemediği 4k görüntüyü elde edebilmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Bidea Blog

İletişim

0216 222 00 50

iletisim@bidea.com.tr

@bideacomtr