Drone Arazi Çekimi

Drone Arazi Çekimi

Arazi çekimleri için multicopter kullanılmaktadır. Drone arazi çekimi hizmetinin neleri kapsadığını sizlere aktaracağız. Yine de kısaca anlatmak gerekirse bu hizmet ile arazilerini 1 metre ile 300 metre arasında havada asılı kalabilen ihalar kullanılmaktadır. Satış ilanlarınızda ya da araziniz için proje yaptırmak istediğiniz de bu hizmetten faydalana bilirsiniz.

Neden Drone Arazi Çekimi?

Bu kısımda örnek vermek amacı ile satış için yapılan çekimlerden bahsetmek istiyoruz. Bu kullanımın dışında da kullanımlar olduğunu belirtmek isteriz. Sadece örnek vermek için satış ilanı örneğini seçtik. Diğer kullanım alanları hakkında da bilgi de yazımızda mevcuttur. Örneğimize dönersek arazini veya tarlanızı satmak istiyorsunuz. Bugün hangi satış sitesine ilan eklemek isterseniz isteyen hava çekimi resimlerini paylaşırsanız daha çok rağbet görecektir. Arazi ilanlarına bakan ziyaretçiler bu ilanlara daha çok ilgi göstermektedir. Sadece ilan siteleri ile kısıtlamamak lazımdır. Emlak satışı yapan yerlerde müşterilerine tanıtım yaparken bu hizmetten faydalanırlar. Çünkü bu insanlara alacakları yer hakkında çok kesin bilgiler vermektedir.

İnsanlar bir şey almadan önce onu net olarak görmek isterler bu teknoloji ise insanları arazinize getirmeden de onlara arazinizi göstermenizi sağlayacaktır. Örneğimizin dışında belediyeler bu hizmeti sıklıkla kullanmaktadır. Aylık çıkarttıkları bültenlerde yaşam alanları, park ve bahçeler için yaptıkları hizmetleri veya iyileştirmeleri bu yöntem ile halklarına sunmaktadırlar. Neden arazi çekimi sorusuna net bir cevap vermek için, insanlara göstermek istediğiniz arazilerinizi daha kaliteli göstermek için diyebiliriz.

Arazi Çekimi Nasıl Yapılır?

Arazi üzerinde keşif yapılarak incelemeye başlanır. Bu inceleme arazinin doğru konumlarını bulmamıza olanak sağlar böylece çekim yapılacak açılar belirlenmiş olur. 4k Full HD kalitesinde çekim yapabilecek kameralar ve multicopter ile deneme uçuşları başlar. Kablosuz bağlantı ile yukarıdan çekilen resimler aşağıya gönderilerek, eleme yaparak en uygun resim seçilmiş olur. Bu işlem ile arazinizin yukarıdan resmini veya video sunu çekmeniz mümkündür.

Drone Arazi Çekimi Fiyatlandırması

Drone arazi çekiminin faydalarından ve kullanım alanlarından yukarıda sizlere bahsettik. Merak edenleriniz için bu hizmetin nasıl fiyatlandırıldığını sizlere anlatmak isteriz. Fiyatlandırma 2 kısımda değerlendirmeler sonucunda belirlenmektedir. Yine de en net fiyat için bizden teklif almanızı tavsiye ederiz. Fiyatlandırma kısmında havada kayıt yapılacak süre çok önemlidir. 10 dakikalık bir uçuşla 2 saatlik bir uçuş arasında tabi ki fiyat farkları olacaktır. Buna ek olarak sahada çalışan eleman sayısı da fiyat vermek için dikkat ettiğimiz bir husustur. Bu iki unsur fiyatı netleştirmemizde oldukça önemlidir.

Yukarıda anlattığımız hizmetimizde konu hakkında bütün detayları sizlerle anlatmaya çalıştık yine de aklınıza takılan bütün hususlar için ve bu hizmetten faydalanmak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız. Drone Çekimi Referanslarımız için ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

 

gursel

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir