Havadan Video Çekimi

Havadan Video Çekimi

Yaşamakta olduğumuz dönemde oldukça popüler olan havadan video çekimi sizin de ilginiz çekmiş olabilir. Sizinle bu konumuzda hava çekimi üzerine konuşacağız. Bu konu hakkında aklınıza takılan bütün hususlara birer birer yanıt bulacağız. Öncelikle bu sitemin genel özelliklerinden anlatarak merak ettiklerinizi yanıtlamaya başlayalım.

Havadan Video Çekimi Nedir?

Aslında bu soruya yeni tip kayıt sistemi diyebiliriz. Bu modern sistemin ana özelliği kuş bakışı olarak kayıt alınabilmesidir. Fotoğraf çekimleri ve video kayıtları yaptırabilirsiniz. Göze hoş gelen ve son zamanların yeni trendi olan bu yöntemi birçok alanda kullanmak mümkündür. Örnek vermek gerekirse tanıtım filmleriniz için bu yöntem çok daha iyi olacak ve hedef kitlenizin hemen ilgisini çekecektir. Tanıtım filmlerinin birçok kurumsal firma tarafından tercih edildiğini sizde fark ediyorsunuzdur. Bunun en büyük sebebi tabi ki daha çok ilgi görmesidir. Bu noktada havadan video çekimi nedir sorusuna yanıt bulmuş bulunmaktayız. Peki en kaliteli hizmete nasıl ulaşabiliriz?

Havadan Video Çekimi Planlaması

Birçok firma bu konuda hizmet vermektedir. Bu kadar firma arasında kaliteli olanı seçmek için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Havadan Video Çekimi; uzman kadro, yüksek teknolojili ekipman ve iyi bir planlama gerektirmektedir.

Uzman Kadro: Alanında uzman saha ekipleri, montaj ve kurgu kısmında çalışan etkin elemanlar ve tüm programı ve planlamayı yapacak amirler ile birlikte bir ekip işidir. Sadece drone ile kayıt yapmakla olmayacak bir iş olduğundan tüm personelin tecrübeli ve yetkin olması gerekir.

Ekipmanlar: Uzman kadronun yaptığı işi bir adım öne çıkartacak olan kısım ekipmandır. Ekipman seçimi en önemli husustur diyebiliriz. En alt seviye olarak 4k FULL HD çekim kalitesi ile kayıt yapılmalıdır. Bu kayıt süresince havada duracak drone’da bir o kadar önemlidir.

Planlama: planlama yapmak oldukça önemlidir. Öncelikle çekim yapılacak yer etüt edilmeli nasıl çekim yapılacağına karar verilmelidir. Deneme çekimleri yapılarak kayıt açıları belirlenmelidir. Ve son olarak genel planlama yapılarak kayıt sırasında bir aksilik yaşanma ihtimalini minimuma indirmek gerekir.

Yukarıda anlattığımız gibi uzman kadro, ekipman ve planlama eksiksiz olarak olmak zorundadır. Birinin eksikliği bile aldığınız hizmetin kalitesini düşürecektir. Bu bilgilere dikkat ederek seçim yaparsanız en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Havadan Video Çekimi Fiyatlandırma

Bu hizmetin belli bir fiyatı olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Her işin kendisine göre farklı zorlukları ve ihtiyaçları vardır. Bu sebeple sizlere hizmetin fiyatı nasıl hesaplanıyor onu anlatmak isterim. Havadan video çekimi fiyatlandırma için şu söylediklerim adım adım uygulanır. Kayıt süresi ne kadar olacaktır? Çekim yapılan yer yakın mı yoksa uzakta(Başka şehirde)’ mıdır? Kullanılan ekipman özellikleri nelerdir? Hizmet almak istediğinizde bu bilgiler ile iletişime geçerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz.

Drone Çekimi Hizmetimiz içinde ilgili bağlantıyı takip edebilirsiniz.

gursel

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir